hypermarket

طراحی هایپر مارکت آنلاین

اگر شما صاحب سوپر مارکت یا مرکز توزیع کالای اساسی میباشید به طور مثال نانوایی ، میوه فروشی ، قنادی و ....... که اکثر کالاهای شما فساد پذیر هستند به این معنی نیست که نمیتوانید آنلاین فروش داشته باشید.

مطمئنا سفارش محصول برای مشتری به طور آنلاین بسیار ساده تر از آن است که مراجعه حضوری داشته باشد به علاوه اگر خرید آنلاین تخفیف هم داشته باشد.

به تازگی فروشگاه های سوپرمارکت آنلاین رشد خوبی داشته اند اما اگربه دنبال سوپر مارکت آنلاین خود هستید به چند نکته دقت فرمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا خروجی اپلیکیشت فروشگاهی شما را بگیرند تا مشتری شما بتواند اپلیکیشن شما را نصب و استفاده کند.

اپلیکیشن و وبسایت سفراشگیری آنلاین سوپر مارکت و کسب و کار شما باید از نقشه برخوردار باشد و سیستم ارسال منسجم داشته باشد به طوری که مشتری بداند چند دقیقه ای محصولات سفارش داده شده به دستش میرسد.

محصولات باید دارای عکس مشخصات کامل ( وزن ، قیمت ، تخفیف ، تاریخ مصرف و .......) باشد.

ارسال باید دارای زمانبندی باشد.

مشتری باید دارای آزادی عمل در پرداخت باشد؛ پرداخت آنلاین و پرداخت در محل میتواند به انتخاب مشتری باشد.

سوپر مارکت آنلاین با فروشگاه های آنلاین دیگر متفاوت است.

زیرا تنوع محصولات زیاد موجود در فروشگاه و تاریخ مصرف هریک از محصولات و اینکه ارسال باید سریع باشد وجه تمایز سوپرمارکت آنلاین با سایر فروشگاه ها میباشد.

این مسائل کاملا توسط تیم ایراپین برسی و حل شده است.

به چند نکته در سفارش گیری آنلاین توجه داشته باشید.

فقط در نزدیکی فروشگاه خود سفارشگیری کنید در یک مثال ساده میتوانیم فروش بستنی برای مشتری شما باشد که قبل از آب شدن بستنی باید به دست مشتری برسد در اپلیکیشن خود میتوانید نقشه را طوری محدود کنید که از محدوده ی خود دور نشوید.

ارسال فوری و کمتر از 20 دقیقه

شما باید در کمتر از 20دقیقه سفارش را به دست مشتری برسانید و برای مشتری خرید آنلاین توجیه داشته باشید

مشتری باید بتواند سفارش خود را رهگیری کند و از وضعیت آن با خبر باشد

با مشتری تماس داشتع باشید و به او اطمینان دهید که سفارش را به او میرسانید
تخفیف در سوپرمارکت باعث افزایش فروش و وفادارسازی مشتری میشودو  نهایتا باید فاکتور مشتری نشان دهنده امتیاز او در خرید و میزان تخفیف دریافت شده باشد